• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/btsmedical

Hizmetlerimiz

Anestezi Cihazı Bakım ve Onarımı

Ventilatör Bakım ve Onarımı


Otoklav Bakım ve Onarımı


Operasyon Lambası Bakım ve Onarımı


Hastabaşı Monitörü Bakım ve Onarımı

Küvöz Bakım ve Onarımı


Veteriner Klinikleri İçin Teknik Çözümler

Destek Hattı
Bize ulaşın:
(0 232) 369 96 69
Destekler
 Kosgeb Girişimcilik Destek

HAKKIMIZDA

0(232)3699669 bts@biyomedikaltekniksistemler.com www.biyomedikaltekniksistemler.com facebook.com/btsmedical

Biyomedikal Teknik Sistemler,tıbbi cihaz sektöründe hizmet veren bir kuruluştur.20 Yıllık tecrübesi ile anestezi,solunum ve yoğunbakım cihazları ile ilgili çözüm odaklı çalışmalar sunmaktadır.

Biyomedikal Teknik Sistemler, kaliteden ödün vermeyen, konusunda uzman ve teknolojiyi takip eden ekip ile tüm hastane projelerine,cihaz teminlerine ve teknik servis ihtiyaçlarına hızlı ve güvenilir hizmet sağlamaktadır.Cihaz Portföyü
Biyomedikal Teknik Sistemler ürün potföyü,anestezi cihazı,yoğun bakım ventilatörleri,solunum cihazları, hastabaşı monitörleri,bebek küvözleri,sterilizasyon cihazları,operasyon lamba ve masaları,ameliyathane paslanmazlarından oluşmaktadır. 
Portföyümüzde ağırlıklı olarak yerli ürünler bulunmaktadır.
Portföyümüzde sıfır ürünlerimizin dışında, revizyonları yapılmış ikinci el cihaz seçenekleride bulunmaktadır.
Biyomedikal Teknik Sistemler, tüm kamu ve özel hastanelerine,veteriner kliniklerine ürün ve hizmet sunmaktadır.

Yerinde Servis Hizmeti
Arıza veya bakım talepleri tarafımıza ulaştığınızda ön talep ve bilgilerinizi alıyoruz. Teknik servis personellerimiz en kısa süre içerisinde cihazın bulunduğu konuma gelip servis hizmetimizi sunmaktadır. Zorunlu bir durum olmadıkça bakım ve onarım hizmetlerini yerinde sağlamaktayız.

Orjinal Yedek Parça
Tüm müşterilerimize, orijinal yedek parça tercih etmelerini önermekteyiz. Servis hizmetlerimizde cihazlarda yedek parça değişimi gerekmesi halinde  arızalı parçaların değişimini orijinal yedek parça ile yapıyoruz. 

Nitelikli Personel
Bakım ve onarım hizmetlerimiz,gerekli sertifikalara sahip,nitelikli personel tarafından sağlanmaktadır.Böylece hızlı ve doğru arıza tespiti,doğru hizmet sunmaktayız. Personelimiz,hem teknik konularda hem de müşteri ilişkileri konusunda sürekli olarak eğitimlere tabi tutulmakta ve sürekli denetlenmektedir.